فیلتر گازوئیل بنز را بیشتر بشناسید

فیلتر گازوئیل بنز را بیشتر بشناسید

امروزه با وجود ناخالصی های فراوآن در آب و بنزین ، یکی از دغدغه های مهم رانندگان آسیب آلاینده ها به موتور و انژکتور می باشد . اگر شما راننده بنز هستید ، قطعا این موضوع برای شما از اهمیت بیشتری برخوردار است. به همین جهت فیلتر ها به کمک شما آمده و مانع ورود هرگونه آلودگی و ذرات به موتور می شوند . پیش تر در خصوص انواع فیلترگازوئیل و فیلتر آبگیرگازوئیل صحبت کرده بودیم . در اینجا قصد داریم فیلتر گازوئیل بنز را بیشتر بشناسیم .

فیلتر گازوئیل بنز چیست؟

همانطور که در جریان هستید ، تمامی موتور ها نیاز به مقدار دقیق از گازوئیل دارند. هر چیزی که سبب ایجاد مانعی برای جریان سوخت شود، آنگاه می تواند سبب مشکلات در راه اندازی ضعیف شوند .

هدف فیلتر گازوئیل بنز ، جلوگیری از آلودگی ها ، ذرات گرد و خاک و … برای ورود به سیستم سوخت می باشد. که به وجود آمدن اینگونه علامت ها با تغییر سرعت جریان یا الگوی انژکتورها همراه است . سیستم های تزریق موتور های مدرن و جدید، تحمل و مقاومت بسیار بالایی داشته و بسیار سریع مسدود می شوند .

فیلتر گازوئیل بنز به 5 روش، گازوئیل را صاف می کنند که عبارتند از :

  • جذب
  • جذب سطحی
  • جدا کردن آب
  • و…

جذب، فرآیندی است که در آن فیلتر که می تواند از جنس های مختلفی همچون پارچه ، نمد ، نخ و … باشد ؛ ذرات جامد و رطوبت را به خود جذب می کند . ولی در جذب سطحی این فرآیند به صورتی است که در آن مولکول های مایع و یا گاز به سطح ذرات جامد که با آنها تماس برقرار می کنند می چسبند

در جدا کردن آب سطوح وسیعی داشته و معمولا از پارچه و یا کاغذ مخصوصی ساخته می شوند . وظیفه آن کاهش سرعت جریان سوخت می باشد . دو روش دیگر به نام ذره گیری و جذب-جذب سطحی وجود دارد که می توانید با مراجعه به عنوان زیر، در این خصوص بیشتر مطالعه کنید.

فیلتر گازوئیل - فیلتر گازوئیل بنز

 

مطالعه کنید >>> فیلتر گازوئیل چیست ؟

 

خرید فیلتر گازوئیل بنز :

به طور کلی فیلتر هایی که بسیار مورد توجه قرار می گیرد به سه دسته تقسیم می شوند :

  1. فیلتر گازوئیل
  2. فیلتر آبگیرگازوئیل
  3. فیلتر تصفیه گازوئیل

فیتلر های تصفیه گازوئیل سپار محصول سپارفیلترکشورآلمان ، فیلتر های منحصر به فرد جهت غربال آب و ذرات و املاح موجود در سوهت های سبک دیز می باشد . با استفاده از فیلتر های سپار از سری 2000 با آسایش و خیال راحت می توانید عمر موتور دیزل را چندین برابر زیاد کنید .

 

مطالعه کنید >>> خرید فیلتر گازوئیل

 

شرکت سپار فیلتر خاورمیانه تنها نمایندگی رسمی شرکت سپارفیلترآلمان در ایران است . این شرکت ارائه دهنده انواع محصولات همچون : فیلتر گازوئیل بنز، فیلتر گازوئیل خاور، فیتلر آبگیرگازوئیل بنز ، فیلتر آبگیر گازوئیل خاور ، فیلتر گازوئیل ایسوزو و …. می باشد.

لیست محصولات این شرکت بدین شرح است :

هریک از فیلتر های نام برده در دسته فیلتر های گازوئیل این شرکت قرار می گیرد . شما می توانید برای مشاهده همه محصولات این شرکت اعم از فیلتر گازوئیل بنز ، فیتلر گازوئیل خاور ، فیلتر گازوئیل کامیون و … برروی “محصولات” کلیک کنید .

 

فیلتر تصفیه گازوئیل سپارفیلتر- فیلتر گازوئیل بنز

 

مطالعه کنید >>> فیلتر تصفیه ساز گازوئیل چیست ؟

 

قیمت فیلتر گازوئیل بنز :

به طور کلی ، در فیلتر خودرو ها کیفیت حرف نخست را می زند . مطمئنا هر محصول با کیفیت بالا از قیمت کمی برخوردار نمی باشد اما بیشتر اوقات قیمت های بالا نیز توجیهی نداشته و مشتری را از خرید منصرف می سازد. امروزه تنها کیفیت را می توان از دو راه تشخیص داد :

  1. برند ارائه دهنده محصول
  2. نحوه ارائه پشتیبانی و تضمین کیفیت

معمولا شرکت هایی که دارای اسم و رسم بوده و برند خود را مطرح می کنند ، محصول بی کیفت ارائه نمی کنند تا مبادا آبروی بدست آورده خود را به راحتی از دست بدهند .

 

مطالعه کنید >>> علت خرابی سوزن انژکتور بیل مکانیکی

 

همچنین نوع ارائه خدمات پس از فروش و تضمین کالا بیانگر کیفیت کالا می باشد . چرا که شرکت با اطمینان به شما تضمین کاربردی ارائه می دهد .

شرکت سپار فیلتر خاورمیانه تنها نمایندگی شرکت سپار آلمان در ایران می باشد . همچنین این شرکت برای تمام محصولات خود تضمین 1 ساله و پشتیبانی 24 ساعته را ارائه می نماید .

 

شما می توانید برای اطلاع از آخرین قیمت محصولات، همین حالا با مراجعه به صفحه “محصولات” مطلع شوید

 

جمع بندی :

در اینجا سعی کردیم در ابتدا به شما فیلتر گازوئیل بنز را معرفی کرده و اهمیت آن در وسایل نقلیه را به شما نشان دهیم . در گام بعد راه های خرید و تشخیص کیفیت را به شما معرفی کردیم . مطمئنا خرید فیلتر با کیفیت و اصل مهم تر از نخریدن آن است .

اگر شما فیلتری تهیه کنید که تقلبی بوده و از کیفیت مناسبی برخوردار نباشد ، مسلما موتور وسیله نقلیه شما آسیب دیده و هزینه های گزافی را برای شما به وجود می آورد .

 

پیشنهاد مطالعه >>> تفاوت فیلتر تقلبی و اصلی

 

از همین حین به شما شرکت سپار فیلتر خاورمیانه را معرفی کردیم ، تا با آسایش اقدام به تهیه انواع فیلتر گازوئیل نمایید .

برای آشنایی با شرکت سپار فیلتر خاورمیانه همین حالا بر روی “درباره ما” کلیک کنید ، همچنین برای دریافت مشاوره و ارتباط با کارشناسان فنی ، همین حالا به صفحه “تماس با ما” مراجعه نمایید .

 

دانلود کاتالوگ محصولات سپار فیلتر خاورمیانه
دانلود کاتالوگ محصولات سپار فیلتر خاورمیانه

2 نظر

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.