<

فیلتر گازوئیل نمدی مینی بوس در سپار فیلتر

فیلتر گازوئیل نمدی مینی بوس در سپار فیلتر

فیلتر گازوئیل نمدی مینی بوس در سپار فیلتر

سپار فیلتر خاورمیانه نماینده رسمی شرکت سپار فیلتر آلمان می باشد. فیلتر های گازوئیل سپار با کارآیی بالا، حجم کوچک و سیستم گریز از مرکز خود، می‌تواند تمامی آب و ذرات ناخالص موجود در سوخت دیزل را از آن جدا کند. این شرکت معتبر انواع فیلترهای گازوئیل را در انواع مختلف و برای کاربردهای متفاوت ارائه می دهد. از جمله محصولاتی که در شرکت سپار فیلتر به فروش می رسد؛ فیلتر گازوئیل نمدی مینی بوس می باشد.

 

 

قبل از اینکه به فیلتر گازوئیل نمدی مینی بوس بپردازیم؛ خالی از لطف نیست که بیشتر بدانیم که فیلتر گازوئیل چیست؟  و چرا در موتور انواع خودروها و مینی بوس از فیلتر گازوئیل استفاده می شود. پس تا انتهای مقاله با گروه ما در نمایندگی معتبر شرکت سپار فیلتر همراه باشید.

فیلتر گازوئیل چیست؟

تمام موتورها برای کارکردن به میزان دقیق اندازه گیری شده به سوخت نیاز دارند. هر چیزی که مانع جریان سوخت شود می تواند باعث مشکلات درراه اندازی ضعیف شود.هدف فیلترسوخت فیلتر کردن آلودگی ها یا بقایای احتمالی موجود در سیستم سوخت است در اینجا می خواهیم در خصوص انواع فیلتر گازوئیل مینی بوس بیشتر صحبت کنیم.

 

 

که ایجاد این علائم با تغییر سرعت جریان یا الگوی انژکتورها همراه هست. این فیلتر ها با تسویه گازوئیل مصرفی از آلاینده های جامد و مایع (آب)؛ باعث رفع مشکلاتی از قبیل افت فرکانس در هنگام زیر بار رفتن، استارت نشدن دستگاه، جام کردن موتور دیزل و… جلوگیری می کند.

گازوئیل به عنوان سوخت در خودرو های دیزلی، عامل انجام احتراق و تولید نیرو در داخل موتور می باشد. در صورتی که گازوئیل کثیف وارد سیستم سوخت رسانی و موتور خودرو شود، علاوه بر آسیب دیدن موتور و اجزای آن، استفاده بهینه از گازوئیل نیز مختل شده و راندمان سوخت خودرو کاهش می یابد.

کاربرد فیلتر گازوئیل نمدی مینی بوس چیست؟

فیلتر گازوئیل نمدی مینی بوس، بر روی ماشین های متفاوتی بسته می شود. از میان آنها می توان به فیلتر گازوئیل مینی بوس  بنز جدید O309  – خاور608 و 808 جدید اشاره نمود. شاید برای شما جالب باشد که، رزوه بسیاری از فیلترها مشابه همدیگر هستند.

شما می توانید  فیلتر مورد نظر خود را به وسیله کولیس اندازه بگیرید و از فیلترهایی که رزوه مشترک دارند استفاده کنید. البته لازم به ذکر است که هر خودرو فیلتر مخصوص به خود را دارد و بهتر است از فیلتر اصلی خودرو استفاده کنید.

 

 

زیرا فاکتورهای دیگری وجود دارد که باید به آن توجه نمایید. از جمله تعداد چین هایی که درون محفظه هر فیلتر قرار دارند، متناسب با عملکرد موتور و مجرای آن خودرو تولید می شوند.

چه زمانی فیلترهای گازوئیل را تعویض کنیم؟

همان طور که دیگر فیلتر های خودرو مانند فیلتر روغن؛ فیلتر هوا؛ فیلتر کابین و … پس از دتی برای عملکرد بهتر نیاز به تعویض دارد. فیلتر گازوئیل نیز برای راندمان بهتر نیاز به تعویض دارد. بهتر است تا  در هر بار سرویس دوره ای وسیله نقلیه، روغن و فیلتر گازوییل باهم تعویض شوند.

 

 

زیرا در غیر این صورت روغن باقی مانده در فیلتر سبب کثیف شدن روغن نو می شود و عملکرد روغن را کاهش می دهد. در طی عمل فیلتراسیون به مرور منافذ کوچک موجود در فیلتر بسته می شود و فیلتراسیون با سرعت کند تری انجام می شود. با انجام عمل تصفیه، به مرور منافذ صافی های فیلتر بسته شده و سرعت تصفیه کندتر می گردد.

چنانچه فیلتر کثیف به موقع تعویض نشود، جریان عبور روغن به اندازه کافی نخواهد بود، بنابر این سوپاپ اطمینان فیلتر باز شده و کمبود روغن مورد نیاز موتور، به صورت تصفیه نشده تامین می شود که در بلند مدت، کاهش عمر موتور را به دنبال خواهد داشت.

 

 

همچنین بعد از هر 13000 کیلومتر می توانید نسبت به تعویض فیلتر گازوییل اقدام نمایید. البته کیفیت سوختی که شما استفاده می کنید در میزان کارکرد استاندارد فیلتر تاثیر گذار است.

اگر سوخت مصرفی دارای ناخالصی بیشتری باشد، فیلتر سریعتر فرسوده می شود و باید زودتر از موعد تعویض گردد. فیلتر آبگیر گازوییل نسبت به فیلتر گازوییل (سوخت) کارکرد بیشتری دارد، با این حال بهتر است این دو فیلتر را همزمان با هم تعویض نمایید. زیرا سوخت درون هر دو فیلتر یکسان است.

 

فیلتر گازوئیل ایسوزو

 

انواع فیلترگازوئیل نمدی مینی بوس در سپار فیلتر

فیلتر گازوئیل نمدی خاور -مینی بوس 309-508-608

فیلتر گازوئیل نمدی خاور -مینی بوس 309-508-608 ،یکی دیگر از قطعاتی هستن که عمل فیلتراسیون این نوع ماشین ها را انجام می دهد، این قطعه مهم اب موجود در سوخت و ذرات کوچک داخل باک ماشین های سواری و سنگین را از سوخت جدا می‌کند تا سوختی خالص تحویل موتور دهد که باعث احتراق بهتر می شود.

فیلتر-گازوئیل-نمدی-خاور--مینی-بوس-309-508-608

معمولا فیلتر سوخت ماشین های سنگین به دودسته ( فیلترگازوئیل و فیلتر آبگر گازوئیل )تقسیم می شوند. اهمیت فیلتر سوخت به قدر زیاد است که عمل فیلتراسیون به خوبی انجام نشود ممکن است آب داخل سوخت وارد موتور شود.حتما در خرید فیلتر سوخت دقت کنید.

ویژگی های فیلتر گازوئیل نمدی خاور 309-508-608

  • کیفیت بسیار بالا
  • مقاومت در برابر رطوبت
  • دارای گارانتی معتبر
  • عملکرد کاملا دقیق
  • مقاومت در مقابل رطوبت
  • مناسب خودروهای خاور و مینی بوس 309-508-608

فیلتر گازوئیل مینی بوس O309 – خاور 608 – نمدی – سرکان فیلتر – 8807

این فیلتر نیز همانند دیگر فیلتر های گازوئیل مینی بوس، بر روی ماشین های متفاوتی بسته می شود. از میان آنها می توان به فیلتر گازوئیل مینی بوس  بنز جدید O309  – خاور608 و 808 جدید اشاره نمود.

در آخر

 با توجه به آنچه در بالا گفته شد، فیلتر گازوئیل نمدی مینی بوس همانند دیگر فیلتر های گازوئیل در انواع مختلف در تنها نمایندگی معتبر سپار فیلتر خاورمیانه تولید و عرضه می شود. در این شرکت انواع فیلتر های گازوئیل سپار با کارآیی بالا، حجم کوچک و سیستم گریز از مرکز خود، می‌تواند تمامی آب و ذرات ناخالص موجود در سوخت دیزل را از آن جدا کند. این شرکت معتبر انواع فیلترهای گازوئیل را در انواع مختلف و برای کاربردهای متفاوت ارائه می دهد.

 

 

شما همراهان گرامی می توانید؛ برای کسب اطلاعات بیشتر از انواع فیلتر گازوئیل؛ همچنین دیدن سایر محصولات به سایت سپار فیلتر مراجعه نموده و با مشاوران ما در تماس باشید.

 

دانلود کاتالوگ محصولات سپار فیلتر خاورمیانه
دانلود کاتالوگ محصولات سپار فیلتر خاورمیانه
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.