<

خرید فیلتر گازوئیل از سپار فیلتر

خرید فیلتر گازوئیل از سپار فیلتر

فیلتر گازوئیل چیست؟

گازوئیل(سوخت) به عنوان سوخت در خودرو های دیزلی، عامل انجام احتراق و تولید نیرو در داخل موتور می باشد. در صورتی که گازوئیل کثیف وارد سیستم سوخت رسانی و موتور خودرو شود.(جهت خرید فیلتر گازوئیل با ما همراه شوید )

پیش از مطالعه این مطلب بخوانیم >>>> فیلتر گازوئیل چیست ؟

علاوه بر صدمه دیدن موتور و اجزای داخلی آن، استفاده بهینه از گازوئیل نیز باعث اختلال شده و بازدهی سوخت خودرو کم می شود .  این فیلتر ها با تصفیه گازوئیل مصرفی از آلاینده های جامد و مایع باعث رفع مشکلاتی همچون کاهش فرکانس در هنگام زیر بار رفتن، استارت نشدن دستگاه، جام کردن موتور دیزل و… جلوگیری می کند.

فیلتر گازوئیل

فیلتر گازوئیل معمولاً سه مرحله ای است. فیلتر شماره 1، که به عنوان صافی نیز عمل می کند ،که در باک یا در پمپ گازوئیل قرار  می گیرد و به شکلی طراحی شده که ذرات درشت را بگیرد. فیلتر بعدی ،که گاهی فیلتر اولیه نامیده می شود، بیشتر ذرات ریز را می گیرد. فیلتر ثانویه یا نهایی، ذرات بسیار ریز را جذب می کند . فیلتر های اولیه و ثانویه را می توان در یک محفظه ،یا در محفظه های جداگانه قرار دارد.

خرید فیلتر گازوئیل از سپار فیلتر

فیلتر های تصفیه گازوئیل سپار محصول کشور آلمان، فیلترهایی منحصر به فرد جهت جداسازی آب و املاح موجود در سوخت های سبک دیزل می باشد. با استفاده از فیلترهای سپار سری 2000 براحتی می توان عمر موتور دیزل را چندین برابر افزایش داد. این مسئله باعث صرفه جویی در هزینه های تعمیر و نگهداری موتور های دیزل می‌شود.

عملکرد داخلی فیلتر گازوئیل

عملکرد داخلی این فیلتر به صورت یک سیستم سانتریفیژی است. به این صورت که، پس از ورود گازوئیل به داخل فیلتر، ذرات و ناخالصی ها در اثر فرآیند گریز از مرکز، از سوخت جدا شده و وارد کاسه تعبیه شده در پایین فیلتر می شوند. گازوئیل تصفیه شده قبل از خروج از فیلتر، از فیلتر المنت تعبیه شده در قسمت فوقانی فیلتر عبور می‌کند تا ذرات بسیار ریز و آب موجوذ در آن گرفته شود.

انواع فیلتر های گازوئیل در سپار فیلتر

فیلتر گازوئیل مدل swk2000-5

فیلتر المنت های به کار رفته در فیلتر گازوئیل مدل swk2000-5 به صورت کاغذی و فلزی قابل ارائه هستند. جنس مواد به کار رفته در فیلتر المنت کاغذی از فناوری نانو برخوردار است تا هیچ ماده‌ای به جز گازوئیل از آن عبور نکند. فیلتر المنت کاغذی در دو دقت ده و سی میکرون موجود است.

فیلتر گازوئیل مدل swk2000-5

این فیلتر ها باید حداکثر هر صد هزار کیلومتر و یا هر هزار ساعت کارکرد دستگاه تعویض شوند تا کارآیی بهتری داشته باشند. فیلتر المنت فلزی هم دارای دقت شصت میکرون است که در مقایسه با فیلتر المنت های کاغذی دقت کمتری دارد.

ولی دیگر نیاری به تعویض آن‌ها به صورت دوره‌ای نیست. فیلتر تصفیه گازوئیل سپار مدل swk2000-5 یا همان فیلتر سایز پنج، می تواند پنج لیتر گازوئیل را در دقیقه تصفیه کند. این فیلتر برای نصب بر روی ماشین آلات چهار سیلندر مناسب است.

بدنه این فیلتر از آلیاژ آلومینیوم ساخته شده است؛ که در برابر حرارت و ضربه بسیار مقاوم است. اتصالات ورودی و خروجی این فیلتر با بالاترین دقت تلرانس، ماشینکاری شده است؛ تا از بروز هرگونه نشتی که می‌تواند در روند تصفیه گازوئیل مشکل ساز باشد، به بهترین شکل جلوگیری کند.

فیلتر گازوئیل سپار فیلتر مدل evo-10

فیلتر گازوئیل EVO-10 سپار یک پالایشگاه سپار برای محافظت از موتور های دیزل در برابر آلودگی ها و ناخالصی های موجود در سوخت دیزلی به شمار می‌آید. این فیلتر با عملکرد بی‌نظیر خود آب و ذرات ناخالص موجود در گازوئیل را با دقت بسیار بالا جدا می‌کند تا سوخت سالم وارد موتور شود.

فیلتر گازوئیل سپار فیلتر مدل evo-10

همین امر باعث می شود عمر موتور و اجزا آن چندین برابر افزایش پیدا کند. جنس بدنه این فیلتر از پلاستیک قابل بازیافت تشکیل شده است، که مطابق با استاندارد های جهانی تولید شده و کاملا با محیط زیست سازگار است.

بدنه این فیلتر در برابر حرارت و ضربه، بسیار مقاوم است و به راحتی بر روی انواع ماشین آلات دیزلی و مخازن سوخت نصب می‌شود. فیلتر گازوئیل EVO-10 می تواند ده لیتر سوخت را در دقیقه تصفیه کند. این فیلتر مناسب نصب بر روی ماشین آلات شش سیلندر است.

مزایای فیلترهای سپار فیلتر

 • حجم کوچک و مناسب
 • کارآیی بالا و با قدرت
 • عدم تداخل در پائین آمدن فشار سوخت
 • طول عمر بالای فیلترها و قطعات
 • نصب و راه اندازی آسان
 • پشتیبانی و نگهداری ساده و آسان
 • پایین آوردن هزینه تعمیر موتور
 • محافظت از قطعات سوخت رسان و نازلها
 • قابل استفاده در انواع ماشین آلات صنعتی
 • قابل نصب برروی کلیه موتورهای دیزل با سوخت سبک
 • دارای تمامی گواهینامه های استانداردهای صنعتی معتبر جهانی RW TUV

سخن پایانی

همان طور که می دانیم؛ عملکرد فیلتر گازوئیل معمولاً سه مرحله ای است. فیلتر اول، که می تواند صافی هم باشد، که در باک یا در پمپ گازوئیل قرار دارد و طوری طراحی شده که ذرات درشت را بگیرد.

فیلتر بعدی،که گاهی فیلتر اولیه نامیده می شود، بیشتر ذرات ریز را می گیرد. فیلتر ثانویه یا نهایی، ذرات بسیار ریز را می گیرد.

فیلتر های اولیه و ثانویه را می توان در یک محفظه ،یا در محفظه های جداگانه قرار دارد. شما همراهان گرامی می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید انواع فیلترهای گازوئیل و دیدن سایر محصولات به سایت معتبر سپار فیلتر مراجعه نمایید. و با ما در تماس باشید.

 

دریافت کاتالوگ محصولات سپار فیلتر خاورمیانه
دریافت کاتالوگ محصولات سپار فیلتر خاورمیانه

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.