<

درباره ما

لوگو سپار

سپار فیلتر خاورمیانه

وجود مقدار قابل توجهی آب و ناخالصی در سوخت دیزل، تبدیل به یک چالش جدی برای دارندگان ماشین های دیزلی گشته است و مشکلات متعددی را برای آن ها در پی داشته است. مکررا با افرادی مواجه شده‌ایم که سالانه هزینه های سرسام آوری صرف تعویض یا تعمیر قطعات فرسوده دستگاه دیزلی می‌کنند؛ که اصلی ترین دلیل این مشکلات، عدم وجود کیفیت در سوخت مصرفی این دستگاه ها است. از طرفی استفاده از فیلتر های نامرغوب و تقلبی موجود در بازار، که عموما هم با قیمت بسیار پایین‌تر نسبت به فیلترهای اصلی عرضه می‌شود؛ باعث تسریع در فرسایش قطعات ماشین آلات دیزلی می‌شود.

فیلترهـای سپار با کارآیی بالا، حجـم کوچـک و طراحی گریز از مرکــز خــود مــی توانــد تمامــی آب و ذرات موجــود در سوخت را جدا کرده و ایــن مسـئله مـی توانـد کمـک شـایانی بـه جلوگیـری از فرسـودگی و خرابـی موتـور کنـد. تمامـی مــوارد اشــاره شده توسط شرکت RWTUV آلمان تایید شده است و وجود تاییده ها و گواهینامه های بین المللی متعدد نشان دهنده توانایی و دقت این سیستم هــا است.

درباره ما (نمایندگی سپار در ایران)

شرکت ماندگار تجارت شریف نماینده رسمی و انحصاری سپارفیلتر آلمان، در ایران به شمار می‌آید؛ که در سال 1392 فعالیت خود را به طور رسمی آغاز کرد. مشتری مداری و ارائه خدمات با کیفیت همواره دو عنصر اصلی شرکت از آغاز فعالیت تا بدین جا به شمار می‌ رود.

یکی از دستاورد های ارزشمند شرکت ماندگار تجارت شریف همکاری با شرکت های مطرح و بزرگی همچون صنایع ریلی مپنا، بهمن دیزل، سایپا دیزل، حفارماشین و بسیاری از شرکت های معتبر در حوزه حمل و نقل و راهسازی بوده است.

برای مشاهده محصولات این شرکت همین حالا بر روی “محصولات” کلیک کنید . همچنین می توانید برای آشنایی بیشتر با فیلتر گازوئیل  ، همین حالا به صفحه “مقاله ها” سر بزنید .

درباره سپار آلمان:

شرکت ویل بروردلوزینگ در اکتبر سال ۱۹۵۵ در کشور آلمان با هدف تولید انواع فیلتر تاسیس گردید.این شرکت در سال ۱۹۹۲ نسل جدیدی از فیلترهای گازوییل خود با نام سپار ۲۰۰۰ را به بازار عرضه نمود که از مزیتهای بارز آن میتوان به کوچک بودن و کارایی بسیار بالای این فیلترها در جداسازی آب و ناخالصی ها اشاره کرد که موسسه بین المللی RWTUV آلمان در تمامی گزارشهای خود به این مهم اشاره کرده است.

سپار با دارا بودن شبکه گسترده فروش و خدمات پس از فروش در سرتاسر دنیا این امکان را به مشتریان خود داده که به راحتی به محصول مورد نیاز خود دسترسی پیدا کنند و با تکیه بر همین اصل موفق به ارایه خدمات به شرکتهای بزرگی همچون DEUTZ,VOLVO,CUMMINS گردیده است.