قیمت فیلتر آبگیر گازوئیل اسکانیا

قیمت فیلتر آبگیر گازوئیل اسکانیا

 فیلتر آبگیر گازوئیل اسکانیا

در ابتدا قبل از اینکه به فیلتر آبگیر گازوئیل اسکانیا بپردازیم؛ بهتر است اصلا بدانیم که فیلتر آبگیر گازوئیل چیست؟ عملکرد آن در موتور خودرو چگونه است؟ چرا از فیلتر گازوئیل آبگیر استفاده می شود؟

فیلتر آبگیر گازوئیل چیست؟

فیلتر آبگیر گازوئیل که به آن فیلتر سپراتور آبگیر نیز گفته می شود نوعی فیلتر صنعتی مخصوص موتور های دیزلی می باشد که از سوخت گازوئیل در موتور های احتراق داخلی خود استفاده می کنند؛ که اغلب از نوع پیچی Spin-on تولید می شود.

 

 

فیلتر آبگیر بر حسب حجم موتور که نیاز به دبی های متفاوتی از جریان سوخت گازوئیل طراحی می شوند. فیلتر آبگیر گازوئیل در واقع نوعی جدید و طراحی خاصی از فیلتر گازوئیل برای رفع مشکلات نمونه های سنتی این فیلتر صنعتی موتور های دیزل می باشد.

چرا که سوخت گازوییل دارای آلودگی هایی در فاز های مختلف جامد و مایع می باشد که نمونه های سنتی فیلتر گازوئیل موتور های دیزل تنها قابلیت جذب و حدف آلاینده های صلب مانند گرد و غبار، شن و سنگ ریزه و دوره ها را داشتند حال آنکه فیلتر آبگیر گازوئیل همون گونه که از نام آن مشخص است علاوه بر قابلیت جذب ذرات معلق ثلب آلاینده های فاز مایع بالاخص قطرات آب را نیز جذب و حدف می کند.

 

 

فیلتر آبگیر گازوئیل اسکانیا چیست؟ و انواع آن کدامند؟

فیلترآبگیر گازوئیل اسکانیا بر روی ماشین های متفاوتی بسته می شود. از میان آنها می توان به اتوبوس درون شهری اسکانیا یانگ من – کامیون اسکانیا 420 – ایسوزو P700  اشاره نمود. جالب است بدانید رزوه بسیاری از فیلترها مشابه همدیگر هستند. شما می توانید رزوه فیلتر مورد نظر خود را به وسیله کولیس اندازه بگیرید و از فیلترهایی که رزوه مشترک دارند استفاده کنید.

فیلتر آبگیر گازوئیل

 

 

 

 

البته لازم به ذکر است که هر خودرو فیلتر مخصوص به خود را دارد و بهتر است از فیلتر اصلی خودرو استفاده کنید. زیرا فاکتورهای دیگری وجود دارد که باید به آن توجه نمایید. از جمله تعداد چین هایی که درون محفظه هر فیلتر قرار دارند، متناسب با عملکرد موتور و مجرای آن خودرو تولید می شوند.

 بهترین زمان تعویض فیلتر

شاید بهتر است بدانید که فیلتر آبگیر گازوئیل خودرو همانند دیگر فیلتر های خودرو پس از مدتی نیاز به تعویض دارد. اما شاید برای شما سوال پیش آید که چه زمانی بهتر است تصویض صورت گیرد؟ به طور کلی بعد از هر 20000 کیلومتر می توانید نسبت به تعویض فیلتر آبگیر اقدام نمایید.

 

 

البته کیفیت سوختی که شما استفاده می کنید در میزان کارکرد استاندارد فیلتر تاثیر گذار است. اگر سوخت مصرفی دارای ناخالصی بیشتری باشد، فیلتر سریعتر فرسوده می شود و باید زودتر از موعد تعویض گردد. فیلتر آبگیر گازوییل نسبت به فیلتر گازوییل (سوخت) کارکرد بیشتری دارد، با این حال بهتر است این دو فیلتر را همزمان با هم تعویض نمایید. زیرا سوخت درون هر دو فیلتر یکسان است.

انواع فیلترهای آبگیر گازوئیل اسکانیا

1- فیلتر ابگیر گازوئیل اسکانیا R420-P340-ایسوزو P700

فیلتر ابگیر گازوئیل اسکانیا R420-P340-ایسوزو P700-اتوبوس شهری یانگ من ، C&C سی اند سی یکی دیگر از قطعاتی هستن که عمل فیلتراسیون این نوع ماشین ها را انجام می دهد،این قطعه مهم اب موجود در سوخت و ذرات کوچک داخل باک ماشین های سواری و سنگین را از سوخت جدا می‌کند تا سوختی خالص تحویل موتور دهد که باعث احتراق بهتر می شود.

انواع فیلترهای آبگیر گازوئیل اسکانیا

2- فیلتر ابگیر گازوئیل کامیون اسکانیا – SCANIA – شیشه خور – یونیک فیلتر – USF1434

3- فیلتر ابگیر گازوییل کامیون اسکانیا – OE(1518512) – سرکان فیلتر – 8899

 

 

 

 

فیلتر آبگیر گازوئیل اسکانیا چیست؟

ما انواع مختلفی از جداکننده آب اسکانیا (فیلتر آبگیر گازوئیل) را به شما پیشنهاد می‌کنیم. فیلترهای سوخت داخلی، جداکننده‌های آب سوخت، فیلترهای سوخت دیزل، فیلترهای پمپ بنزین، از فیلترهای آبگیر گازوئیل اسکانیا می باشد.

پیشنهاد می شود فیلتر گازوئیل آبگیر مناسب با خودرو خود را انتخاب کرده و خریداری نمایید. همچنین شما دیگر از گرفتگی فیلترهای سوخت رنج نخواهید برد زیرا ما جداکننده آب اسکانیا با عمر طولانی و مقاوم را برای شما ارائه می کنیم. یکی از علائم مربوط به گرفتگی فیلترها، تردید موتور است. این امر باعث احتراق غیرعادی موتور و کاهش قدرت موتور می شود.

 

 

به طور کلی که محصولات جداکننده آب اسکانیا ما را به انتخاب خوبی برای موتور شما تبدیل می کند، ویژگی های مزیت آنها است. فیلترهای بنزین خودرو باید درجه بهینه ای از تزریق سوخت را ارائه دهند و در عین حال مقاومت و محافظت در برابر فیلترهای تهاجمی مانند ناخالصی ها و ذرات ریز ارائه دهند.

علاوه بر این، صافی های سوخت باید دماهای شدید از (40-) درجه سانتیگراد تا (100+) درجه سانتیگراد را تحمل کنند و جریان مداوم را ارائه دهند.

همچنین جداکننده آب اسکانیا می تواند به جلوگیری از نشتی در موتور شما کمک کند. فیلترهای گاز مانند هر قسمت از سیستم موتور خودرو شما باید به طور مرتب تعویض شود (به طور متوسط هر 60000 کیلومتر)، اما نگران هزینه های تعویض فیلتر بنزین نباشید، جداکننده آب اسکانیا حداکثر حفاظت و عملکرد بهینه را برای شما فراهم می کند و در نتیجه هزینه های نگهداری شما را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد.

در آخر

همان طور که در این مقاله گفته شد؛ فیلتر آبگیر گازوئیل که به آن فیلتر سپراتور آبگیر نیز گفته می شود نوعی فیلتر صنعتی مخصوص موتور های دیزلی می باشد که از سوخت گازوئیل در موتور های احتراق داخلی خود استفاده می کنند؛ که اغلب از نوع پیچی Spin-on تولید می شود.

 

این محصول را مشاهده کنید >>> فیلتر آبگیر گازوئیل مدل LKF-AUTOMOTIVE

 

همچنین فیلتر آبگیر گازوئیل اسکانیا در انواع مختلف تولید می شود. و شما دیگر از گرفتگی فیلترهای سوخت رنج نخواهید برد زیرا ما جداکننده آب اسکانیا با عمر طولانی و مقاوم را برای شما ارائه می کنیم. یکی از علائم مربوط به گرفتگی فیلترها، تردید موتور است. این امر باعث احتراق غیرعادی موتور و کاهش قدرت موتور می شود.

شما همراهان گرامی می توانید؛ برای کسب اطلاعات بیشتر از انواع فیلتر گازوئیل؛ همچنین دیدن سایر محصولات به سایت سپار فیلتر مراجعه نموده و با مشاوران ما در تماس باشید.

 

دانلود کاتالوگ محصولات سپار فیلتر خاورمیانه
دانلود کاتالوگ محصولات سپار فیلتر خاورمیانه
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.