فیلتر گازوئیل تراکتور

فیلتر گازوئیل تراکتور

فیلتر گازوئیل تراکتور

تراکتور یکی از ماشین های دیزلی ای است که با توجه به کارکرد آن نیاز بالایی به فیلتر گازوئیل تراکتور دارد.

زیرا این ماشین ها علاوه بر کارکرد سخت و زیاد، معمولا در مناطق روستایی هستند و دسترسی به سوخت با کیفیت ندارند. فیلتر های سوخت یکی از مهم ترین لوازم مصرفی خودرو ها هستند.

فیلتر گازوئیل تراکتور آب و ذرات ریز آلودگی که در سوخت خودرو باقی مانده را تصفیه می کند. این کار باعث احتراق بهتر موتور خودروی شما میشود.

 

پیشنهاد مطالعه >>> انواع فیلتر گازوئیل خاور

 

انواع فیلتر گازوئیل تراکتور

فیلتر ها معمولا به دو دسته فیلتر گازوئیل و فیلتر آبگیر گازوئیل دسته بندی می شوند.

فیلتر گازوئیل تراکتور با استفاده از نیروی گریز از مرکز ذرات آلودگی را از سوخت جدا کرده و سپس در مدل های آبگیر با استفاده از یک المنت آب را تبخیر و یا در یک محفظه کاسه ای زیر فیلتر جمع آوری می کند.

صافی های فیلتر گازوئیل تراکتور در دو جنس کاغذی و فلزی می باشد.

 

فیلتر با صافی کاغذی یا فلزی؟

صافی های کاغذی فیلتر گازوئیل تراکتور با فناوری نانو ساخته می شوند و در دقت ها و کیفیت های مختلف موجود می باشند.

فیلتر گازوئیل تراکتور

فیلتر های کاغذی را با توجه به سوخت و استفاده خودتان تهیه کنید. مثلا اگر موتور ماشین شما حساس است میتوانید صافی 5 میکرون تهیه کنید. یا اگر خیلی ماشین شما حساس نیست می توانید از صافی 20 میکرون استفاده کنید.

 

مطالعه کنید >>> زمان مناسب برای تغییر فیلتر خودرو

 

فیتر های فلزی اما دقت پایین تری از کاغذی دارند. اما در عوض صافی های فلزی نیازی به تعویض دوره ای ندارند و مادام العمر هستند.

 

مزایای استفاده از فیلتر گازوئیل تراکتور

یکی از معضلات و مشکلات نگهداری موتور های دیزلی سوخت آن ها است. با پیشرفت علم و تکنولوژی کمپانی ها سعی در کاهش مصرف سوخت موتور ها و افزایش بهره وری آن ها دارند.

از سوی دیگر استاندارد کیفیت سوخت در دنیا روز به روز در حال پیشرفت و ارتقا می باشد. بنابراین به سادگی می توان متوجه شد که خودرو ها و ماشین آلات امروزی نیازمند سوخت با کیفیت می باشند.

 

این مطلب را مطالعه کنید >>> خرید فیلتر آبگیر گازوئیل

 

در اینجا به چند مورد از مزایای استفاده از فیلتر گازوئیل تراکتور می پردازیم:

1- افزایش راندمان و بازده موتور

2- کاهش آلایندگی موتور

3- افزایش طول عمر مفید موتور و قطعات سیستم سوخت رسانی

4- کاهش مصرف سوخت

و…

 

تبعات استفاده نکردن از فیلتر گازوئیل

مهمترین و شاید پرهزینه ترین مشکلی که در صورت استفاده نکردن از فیلتر پیش روی شما خواهد بود خرابی سیستم سوخت و انژکتور است.

ذرات آلودگی داخل سوخت در مدت زمان کوتاهی باعث گرفتگی سوزن ها و خرابی قطعات حساس سیستم سوخت رسانی می شوند.

علاوه بر آن مصرف سوخت شما نیز افزایش پیدا کرده که در طولانی مدت باعث تحمیل هزینه های بالایی به شما خواهد شد.

 

این مطلب را بخوانید >>> فیلتر گازوئیل بنز را بیشتر بشناسید

 

آب موجود در سوخت نیز باعث احتراق بد موتور می شود. در بلند مدت آب و آلودگی های موجود در سوخت ممکن است باعث خوردگی یا زنگ زدگی بلوک های سیلندر موتور ماشین شما بشود.

 

تعویض فیلتر گازوئیل تراکتور

فیلتر گازوئیل تراکتور و بطور کلی فیلتر های سوخت جزو کالای مصرفی هستند و باید طبق دستورالعمل آن فیلتر پس از مدت مشخصی تعویض یا سرویس شوند.

در صورتی که این فیلتر را به موقع تعویض نکنید موجب آسیب رسیدن به سیستم سوخت رسانی می شود و هزینه های سنگینی را روی دست شما میگذارد.

البته مدت زمان کارکرد این فیلترها به عواملی از جمله کیفیت سوخت مصرفی نیز وابسته است. اگر کیفیت سوخت شما بیش از حد پایین‌ باشد طبیعتا لازم است که زودتر از موعد فیلتر خود را تعویض کنید.

 

این مطلب را بخوانیم >>> بیودیزل چیست ؟

 

به دلیل شرایط سوخت داخل ایران و اهمیت بالای این قطعه در نگهداری ماشین شما توصیه می کنیم تا احتیاط کرده و زودتر از زمان فیلتر خود را تعویض کنید.

 

فیلتر گازوئیل EVO-10:

فیلتر گازوئیل EVO-10 محصول شرکت سپار فیلتر یکی از بهترین فیلترهای گازوییل در نوع خود می باشد. بدنه این فیلتر از

پلاستیک با کیفیت و مقاوم ساخته شده و بر روی انواع خودرو های دیزلی قابل نصب می باشد. حجم تصفیه سوخت این فیلتر ۱۰ لیتر در دقیقه است که کاملا مناسب ماشین آلات ۶ سیلندر می باشد.

فیلتر - خرید فیلتر آبگیر گازوئیل - فیلتر گازوئیل

فیلتر المنت های به کار رفته در این محصول در دو نوع کاغذی و فلزی قابل ارایه می باشد. فیلتر های کاغذی در دو دقت ده و سی میکرون می باشد و لازم است تا هر 100 هزار کیلومتر یا هر هزار ساعت کارکرد برای کارایی بهتر تعویض شوند. اما فیلتر های فلزی به صورت مادام العمر اما با دقت کمتر هستند.

 

شرکت فیلتر خاورمیانه ، با ارائه فیلتر تصفیه سوخت به عنوان تنها نمایندگی شرکت سپار فیلتر آلمان در ایران با ضمانت 1ساله و خدمات پس از فروش به شما اطمینان می دهد که در استفاده از محصولات این شرکت هیچگاه دچار مشکل نخواهید شد.

 

برای آشنایی بیشتر با محصولات این شرکت می توانید به صفحه محصولات مراجعه کرده و یا کاتالوگ محصولات را از پایین همین متن دانلود کنید. همچنین می توانید جهت ارتباط با کارشناسان شرکت و مشاوره به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید.

 

 

دانلود کاتالوگ محصولات سپار فیلتر خاورمیانه
دانلود کاتالوگ محصولات سپار فیلتر خاورمیانه

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.