خرید فیلتر آبگیر گازوئیل

خرید فیلتر آبگیر گازوئیل

فیلتر آبگیر گازوئیل چیست؟

فیلتر آبگیر گازوئیل که به آن فیلتر سپراتور آبگیر نیز گفته می شود (همانطور که به فیلتر گازوئیل، فیلتر سپراتور گفته می شود ) نوعی فیلتر صنعتی مخصوص موتور های دیزلی می باشد؛ که از سوخت گازوئیل در موتور های احتراق داخلی خود استفاده می کنند. (جهت خرید فیلتر آبگیر گازوئیل با ما همراه شوید )

 

پیش از مطالعه این مطلب، بخوانیم >>>> فیلتر گازوئیل چیست ؟

 

فیلتر آبگیر بر حسب حجم موتور که نیاز به دبی های متفاوتی از جریان سوخت گازوئیل طراحی می شوند. فیلتر آبگیر گازوئیل در واقع نوعی جدید و طراحی خاصی از فیلتر گازوئیل برای رفع مشکلات نمونه های سنتی این فیلتر صنعتی موتور های دیزل می باشد.

چرا که سوخت گازوییل دارای آلودگی هایی در فاز های مختلف جامد و مایع می باشد که نمونه های سنتی فیلتر گازوئیل موتور های دیزل تنها قابلیت جذب و حدف آلاینده های صلب مانند گرد و غبار، شن و سنگ ریزه و دوره ها را داشتند.

 

با یکی از پرفروش ترین محصولات شرکت سپار فیلتر خاورمیانه بیشتر آشنا شوید >>> فیلتر آبگیر گازوئیل مدل LKF-AUTOMOTIVE

 

حال آنکه فیلتر آبگیر گازوئیل همون گونه که از نام آن مشخص است علاوه بر قابلیت جذب ذرات معلق ثلب آلاینده های فاز مایع بالاخص قطرات آب را نیز جذب و حدف می کند.

خرید فیلتر آبگیر گازوئیل -  فیلتر آبگیر گازوئیل

انواع فیلتر آبگیر گازوئیل همراه با ویژگی های آن

فیلتر آبگیر گازوئیل FH12 (پوسته ساده)

فیلتر ابگیر گازوئیل FH12 (پوسته ساده) ،یکی دیگر از قطعاتی هستن که عمل فیلتراسیون این نوع ماشین ها را انجام می دهد،این قطعه مهم آب موجود در سوخت و ذرات کوچک داخل باک ماشین های سواری و سنگین را از سوخت جدا می کند تا سوختی خالص تحویل موتور دهد که باعث احتراق بهتر می شود.

فیلتر آبگیر گازوئیل اتوبوس 457 (طرح استکانی خور)

فیلتر ابگیر گازوئیل اتوبوس 457 (طرح استکانی خور) ،یکی دیگر از قطعاتی هستن که عمل فیلتراسیون این نوع ماشین ها را انجام می دهد،این قطعه مهم آب موجود در سوخت و ذرات کوچک داخل باک ماشین های سواری و سنگین را از سوخت جدا می کند تا سوختی خالص تحویل موتور دهد که باعث احتراق بهتر می شود.

 

جهت خرید فیلتر آبگیر گازوئیل مطالعه کنید >>> خرید فیلتر گازوئیل از سپار فیلتر

 

فیلتر آبگیر گازوئیل اولیه BEIBEN-فراز-هوو-دنیز-فاو

فیلتر ابگیر گازوئیل اولیه BEIBEN-فراز-هوو-دنیز-فاو ،یکی دیگر از قطعاتی هستن که عمل فیلتراسیون این نوع ماشین ها را انجام می دهد،این قطعه مهم آب موجود در سوخت و ذرات کوچک داخل باک ماشین های سواری و سنگین را از سوخت جدا می‌کند تا سوختی خالص تحویل موتور دهد که باعث احتراق بهتر می شود.

فیلتر آبگیر گازوئیل فیلیتگارد مدل FS36247

فیلترهای آبگیر به دفع آلودگی ها از گازوئیل کمک می کنند ، گازوئیل از طریق سیستم انتقال قدرت به گردش در می آید و به عملکرد مناسب ماشین یا کامیون کمک می کند ، وقتی ذرات وارد مایعات می شوند ، میتواند موجب پیش آمدن مشکلاتی شده و بسیار گران تمام شوند. این فیلتر یکی از پرطرفدارترین محصولات می باشد که جهت خرید فیلتر آبگیر گازوئیل پیشنهاد می شود .

 

پیشنهاد مطالعه >>> مراحل تصفیه سوخت در فیلتر سپار

 

همچنین با استفاده از این فیلتر می توانید از انجام این تعمیرات گران قیمت جلوگیری کنید، عملکرد خودرو را بهبود بخشید و طول عمر خودرو را افزایش دهید.

فیلتر سپراتور آبگیر موتور دیزل کامینز

فیلتر سپراتور آبگیر موتور دیزل کامینز (کومنز)  که با برند فیلیتگارد Fleetguard در گذشته و امروزه تحت نام Cummins filtering به بازار عرضه می شود که توسط برند آمریکایی تولید کننده موتور دیزل کومنز تولید می شود.

فیلتر آبگیر فیلیتگارد دارای شماره فنی هایی است که با کد FS مخفف Filter separator یا فیلتر سپراتور شروع می شوند.

فیلتر - خرید فیلتر آبگیر گازوئیل - فیلتر گازوئیل

فیلتر آبگیر گازوییل پرکینز

فیلتر آبگیر گازوییل پرکینز PERKINS  که برای موتور های دیزلی پرکینز تولید کشور انگلستان که امروزه بعنوان یکی از زیر مجموعه های برند کاترپیلار CAT فعالیت می کند تولید می شود.

فیلتر آبگیر گازوئیل سپراتور پرکینز بصورت قطعه OE اصلی بر روی بسیاری از ماشین آلات کشاورزی و معدنی مانند جان دییر نیز نصب می شود.

چگونگی عملکرد فیلتر آبگیر گازوئیل

فیلتر آب گیر دارای یک پیاله یا کاسه شیشه ای در قسمت پایین خود است. از آنجایی که ذرات و مولکول های آب درشت تر و سنگین تر از مولکول های سوخت می باشند، لذا هنگام ورود به فیلتر از منافذ ریز آن عبور نکرده و وارد قسمت پایین فیلتر می شوند . آب های وارد شده به این قسمت به دلیل سنگین تر بودن از سوخت در قسمت پایین پیاله نشست می کنند.

هنگام سرویس های روزانه و هنگام کار موتور، آب در داخل پیاله شیشه ای به صورت گلوله های قهوه ای رنگ به راحتی قابل رویت بوده و با باز کردن پیچ تخلیه می توان آنها را خارج نمود.

طرز کار و عملکرد این فیلتر نیز همانند فیلتر آب گیر است. فیلتر دارای یک کاسه رسوب عمیق می باشد. رسوبات و آب های موجود در سوخت، پس از گرفته شدن توسط فیلتر ها به علت سنگین بودن وارد قسمت پایین پیاله می شوند.

رسوبات و آب های جمع آوری شده را می توان با بازکردن پیچ تخلیه خالی نمود. در برخی فیلترها که فاقد پیاله شیشه ای مانند هستند و یا بازدید پیاله آب گیر فیلتر به آسانی ممکن نیست، از یک سنسور الکتریکی هشدار دهنده وجود آب در پیاله فیلتر و سیستم سوخت رسانی استفاده می شود.

سخن پایانی

همان طور که در این مقاله گفته شد؛ فیلتر آبگیر گازوئیل که به آن فیلتر سپراتور آبگیر نیز گفته می شود نوعی فیلتر صنعتی مخصوص موتور های دیزلی می باشد که از سوخت گازوئیل در موتور های احتراق داخلی خود استفاده می کنند. فیلتر آبگیر بر حسب حجم موتور که نیاز به دبی های متفاوتی از جریان سوخت گازوئیل طراحی می شوند. فیلتر آبگیر گازوئیل انواع مختلفی دارد. که در این مقاله به چند مورد اشاره شد.

شما همراهان گرامی می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر از ویژگی ها و خرید انواع فیلتر آبگیر گازوئیل و دیدن سایر محصولات به سایت سپار فیلتر مراجعه کرده و با مشاوران ما در این زمینه در تماس با ما باشید.

 

دانلود کاتالوگ محصولات سپار فیلتر خاورمیانه
دانلود کاتالوگ محصولات سپار فیلتر خاورمیانه

3 نظر

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.