دستگاه تصفیه گازوئیل

دستگاه تصفیه گازوئیل

همانطور که می‌‌دانید گازوئیل یک نوع سوخت پرکاربرد می باشد که برای انواع و اقسام ماشین آلات همچون خودرو های سنگین استفاده می‌شود. اما نکته مهم ؛ نوع سوختن گازوئیل در خودرو می باشد . امروزه عوامل مختلفی همچون آلودگی هوا ، آسیب دیدن موتور ها و …. به دلیل بدسوزی گازوئیل ها می باشد . به همین جهت میبایستی از دستگاه تصفیه گازوئیل یا همان فیلتر گازوئیل استفاده کنید تا اینگونه مشکلات برطرف گردد .

 

 

دستگاه تصفیه گازوئیل یا همان فیلتر گازوئیل

فیلتر گازوئیل وظیفه غربال کردن آلودگی ها یا بقایای احتمالی موجود در سیستم را دارد . که ایجاد این علامت ها با دگرگونی سرعت جریان یا الگوی انژکتورها همراه هست.

سیستم های تزریق موتورهای مدرن دارای تحمل بسیار بالایی می باشند. به همین جهت به راحت بسته (مسدود) می شوند. و هر گونه آلودگی بسیار هزینه بر است. در موتورهای قدیمی، به ویژه موتورهایی کاربراتوری، از نظر سوخت مواد ، سوختگی کمتری دارند، چراکه دهانه جت بسیار بزرگتر از نازل تزریق سوخت می باشد.

 

 

اگر فیلتر سوخت شما بسته باشد، باز هم دچار مشکل می‌‌شوید. به همین جهت خودتان را دربرابر خطر قرار ندهید. در یک ماشین با کاربراتوریک فیلتربسته معمولاً بعد ازچندین بار سفر در اتوبان ها و آزادراه ها ، آنگاه خودرابه عنوان از دست دادن نیرو نشان می دهد.

سوخت موتور دیزل حتماً باید از دستگاه تصفیه گازوئیل بگذرد؛ این سوخت ها اغلب دارای ناخالصی هایی همچون سنگ ریزه ها و آلودگی هایی از این قبیل را دارا می باشند. و بعضی از قطعات پمپ های سوخت پاش چنان بادقت ساخته شده اند که ذرات بسیار ریز هم به آنها صدمه وارد می کند. بر آوردها نشان می دهد که حتی وجود پنج گرم ذرات آلاینده بسیار کوچک در حد پنج میکرون، می تواند به پمپ سوخت پاش صدمه وارد کند.

 

 

دستگاه تصفیه گازوئیل  با توانایی جلوگیری از هر گونه ناخالصی به داخل موتور را داشته باشد و می تواند عمر موتور و سوزن انژکتور را تا چندین برابر افزایش دهد و از هزینه های اضافی جلوگیری کند. شما می توانید با استفاده از فیلتر گازوئیل، سوخت خالص و بدون هیچ آلاینده ای را به سیستم موتور انتقال دهید؛ که همین امر، باعث صرفه جویی در هزینه های تعویض و تعمیر موتور و سوزن انژکتور می‌شود. در ادامه یکی از پرفروش ترین فیلتر های گازوئیل شرکت سپار فیلتر خاورمیانه را به شما معرفی می کنیم.

چرا سوزن انژکتور خراب می شود؟

فیلتر آبگیر گازوئیل مدل LKF جدیدترین محصول کمپانی سپار فیلتر آلمان به شمار می آید. این فیلتر در دو سایز 4 و 8 لیتر در دقیقه موجود است. سایز 4 فیلتر LKF مناسب برای نصب بر روی ماشین آلات 4 سیلندر و سایز 8 فیلتر LKF برای ماشین های 6 سیلندر مناسب است.

نحوه تشخیص دستگاه تصفیه گازوئیل اصل :

برای بیشتر افراد تشخیص فیلتر اصلی از فیلتر تقلبی کار دشواری است و یا غیرقابل انجام است. زیرا زمانی که شما به ظاهر فیلتر اصلی و تقلبی نگاه می کنید، هیچگونه تغییری در مشاهده نکرده و متوجه اصل یا تقلبی بودن آن نمی‌شوید. مواد مورد استفاده و ملاحظات انجام شده در طول فرآیند تولید می‌تواند کیفیت و عملکرد فیلتر را تعیین نماید.

 

 

فیلترها تنها بعد از باز شدن و یا با انجام تست های فنی قابل تشخیص و مقایسه می‌باشند. به همین جهت بسیاری از فیلترهایی که اصل نیستند در واقع فیلتر روغن معمولی می باشند که همچنین برای تصفیه روغن موتور هم استفاده می گردد.

نکته “کاغذ فیلتر تقلبی نمی‌تواند در برابر روغن موتورهای مصنوعی با دمای خیلی زیاد مقاومت کند و با سرعت بالاتری حل می گردد.”

نحوه خرید دستگاه تصفیه گازوئیل :

همانطور که گفتیم فیلتر گازوئیل بسیار از اهمیت بالایی برخوردار است و شما میبایستی در خرید آن دقت کنید. فیلتر های گازوئیل توانایی محافظت از سیستم موتور را در برابر ذرات آلاینده داشته و از ورود هرگونه ناخالصی جلوگیری کند .

حال تصور کنید فیلتر تقلبی خریداری کرده باشد . این موضوع می تواند آسیب جدی به خودرو و سیستم موتور شما وارد کند . شاید پیش خودتان بگویید که چگونه می توانیم فیلتر تقلبی را از اصل را شناسایی کنیم .

خرید فیلتر گازوئیل از برند های معتبر می تواند این ریسک را برای شما از بین برده و به صفر برساند. سپار فیلتر خاورمیانه ، تنها نمایندگی سپار فیلتر آلمان در ایران با فروش انواع فیلتر گازوئیل با خدمات پس فروش و پشتیبانی 24 ساعته می تواند امنیت سیستم موتور شما دربرابر هر گونه ناخالصی را تصمین می کند.

شما می توانید برای مشاهده محصولات این شرکت به صفحه ” محصولات ” مراجعه کنید و برای ارتباط با کارشناسان مجموعه می توانید بر روی ” تماس با ما ” کلیک کنید .

 

دانلود کاتالوگ محصولات سپار فیلتر خاورمیانه
دانلود کاتالوگ محصولات سپار فیلتر خاورمیانه

1 نظر

  • ببخشید من یک سوال فنی در خصوص ماشینم داشتم .
    چطور میتونم با پشتیبانی فنی شما ارتباط برقرار کنم ؟

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.