<

معرفی محصولات و شرکت سپار فیلتر گازوئیل آلمان

معرفی محصولات و شرکت سپار فیلتر گازوئیل آلمان

شرکت فیلتر گازوئیل سپار آلمان تولید کننده پیشرو فیلترهای ذرات دیزلی (DPF) برای صنعت خودروسازی است. Spar که در سال 1982 تأسیس شد، به یکی از نام‌های مورد اعتماد در تولید DPF تبدیل شده است و به دلیل محصولات باکیفیت خود مشهور است.

این شرکت طیف وسیعی از راه حل ها را برای رفع نیازهای خودروهای تجاری و شخصی ارائه می دهد. DPF های Spar برای کاهش انتشار دوده از موتورهای دیزلی، بهبود کیفیت هوا و کمک به کاهش انتشار کلی طراحی شده اند. این شرکت همچنین خدمات نصب پس از فروش و همچنین پشتیبانی فنی و مشاوره برای مشتریان ارائه می دهد.

 

 

محصولات شرکت سپار فیلتر گازوئیل آلمان برای کمک به کاهش انتشار گازهای گلخانه ای از موتورهای دیزلی طراحی شده اند.

معرفی ویژگی های محصولات شرکت سپار :

موتورهای دیزلی به دلیل راندمان بالای خود شناخته می شوند، اما مقادیر زیادی ذرات معلق و گازهای گلخانه ای NOx تولید می کنند که می تواند برای محیط زیست مضر باشد. محصولات سپار فیلتر گازوئیل آلمان برای کاهش این آلاینده ها با به دام انداختن ذرات قبل از ورود به سیستم اگزوز طراحی شده اند.

رایج ترین نوع سپار فیلتر گازوئیل آلمان مبدل کاتالیزوری است. این دستگاه با استفاده از کاتالیزور برای تبدیل گازهای مضر به مواد کمتر مضر عمل می کند.

معرفی محصولات و شرکت سپار فیلتر گازوئیل آلمان

کاتالیزور معمولاً از ترکیبی از پلاتین، پالادیوم و رودیوم ساخته می‌شود که با اکسیدهای نیتروژن (NOx) در گاز خروجی واکنش داده و نیتروژن و بخار آب بی‌ضرر را تشکیل می‌دهند. مبدل کاتالیزوری همچنین به کاهش انتشار هیدروکربن و مونوکسید کربن نیز کمک می کند.

 

 

نوع دیگری از سپار فیلتر گازوئیل آلمان فیلتر ذرات است. این دستگاه ذرات دوده را قبل از خروج به اتمسفر در سیستم اگزوز به دام می اندازد. فیلترهای ذرات را می توان از مواد فلزی یا سرامیکی ساخته و بسته به اندازه و نوع موتور در اندازه ها و شکل های مختلفی تولید می شود.

رایج ترین انواع فیلترهای جریان دیوار هستند که از یک سری صفحات فلزی با سوراخ های کوچک استفاده می کنند که فقط به ذرات کوچکتر از اندازه معین اجازه عبور از آنها را می دهد. و فیلترهای لانه زنبوری که از ساختاری شبیه لانه زنبوری با سلول های ریز استفاده می کنند که ذرات بزرگتر از اندازه معین را به دام می اندازند.

محصولات شرکت سپار :

محصولات سپار فیلتر گازوئیل آلمان همچنین شامل کاتالیزورهای اکسیداسیون می شوند که از ترکیبی از فلزات مانند مس یا اکسید آهن برای تجزیه هیدروکربن ها به مواد کمتر مضر مانند دی اکسید کربن و بخار آب استفاده می کنند. افزودنی های سوخت، که به کاهش ذرات کمک می کند. و اصلاح کننده های سوخت، که مولکول های سوخت را به اشکال سوختنی تمیزتر مانند هیدروژن یا متانول تبدیل می کنند.

 

معرفی محصول >>>>  سیستم تصفیه سوخت پرتابل MFS-40/P

 

محصولات سپار فیلتر گازوئیل آلمان علاوه بر کاهش آلاینده های موتورهای دیزلی، می توانند عملکرد موتور را با افزایش مصرف سوخت و کاهش سطح صدای موتور بهبود بخشند. بسیاری از تولید کنندگان برای راحتی مشتریان خود ضمانت هایی را برای محصولات خود و همچنین خدمات نصب ارائه می دهند.

به طور کلی، محصولات این شرکت راه موثری برای کاهش انتشار گازهای گلخانه ای از موتورهای دیزلی و در عین حال بهبود عملکرد موتور ارائه می کنند. با نصب این محصولات در وسیله نقلیه خود، می توانید از هوای تمیزتر لذت ببرید و در عین حال در هزینه های سوخت صرفه جویی کنید!

برخی از محصولات این شرکت عبارتند از :

برای مشاهده دیگر محصولات این شرکت می توانید به صفحه محصولات مراجعه نمایید.

معرفی سپار فیلتر خاورمیانه :

سپار فیلتر خاورمیانه تنها نمایندگی شرکت سپار فیلتر آلمان در ایران می باشد. سپار فیلتر خاورمیانه یکی از برند های شرکت ماندگار تجارت شریف است.

این شرکت از سال 1392 فعالیت خود را در زمینه تصفیه و نگهداری سوخت و روغن آغاز نمود. این شرکت نماینده انحصاری برند SeparFilter آلمان در ایران است. شما می توانید برای آشنایی بیشتر با این شرکت به صفحه ” درباره ما ” مراجعه نمایید. همچنین برای ارتباط با پشتیبانی این شرکت به صفحه ” تماس با ما ” مراجعه نمایید.

دانلود کاتالوگ محصولات سپار فیلتر خاورمیانه
دانلود کاتالوگ محصولات سپار فیلتر خاورمیانه
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.