<

معرفی فیلتر آبگیر گازوئیل مدل LKF-AUTOMOTIVE

معرفی فیلتر آبگیر گازوئیل مدل LKF-AUTOMOTIVE

فیلتر آبگیر گازوئیل مدل LKF-AUTOMOTIVE یک محصول جدید انقلابی از تولید کننده پیشرو در صنعت خودرو است. این طراحی شده است تا فیلتراسیون عالی سوخت دیزل و آب را فراهم کند و اطمینان حاصل کند که موتور شما تا حد امکان کارآمد و تمیز کار می کند. این فیلتر به طور خاص برای حذف آلاینده هایی مانند کثیفی، زنگ زدگی و سایر ذرات که می توانند باعث آسیب به موتور یا کاهش عملکرد می شوند طراحی شده است.

 

 

همچنین به کاهش انتشار گازهای گلخانه ای و افزایش مصرف سوخت کمک می کند و برای کسانی که به دنبال بهبود عملکرد خودروی خود هستند گزینه ایده آلی است.

 

کارایی فیلتر آبگیر گازوئیل مدل LKF-AUTOMOTIVE :

فیلتر آبگیر دیزل LKF-AUTOMOTIVE از یک فرآیند فیلتراسیون سه مرحله ای منحصر به فرد برای اطمینان از حداکثر کارایی استفاده می کند. مرحله اول از یک پیش فیلتر رسوبی استفاده می کند که ذرات بزرگ مانند خاک و زنگ را قبل از ورود به موتور جذب می کند.

 

 

مرحله دوم از یک فیلتر کربن بلوک استفاده می کند که ذرات کوچکتری مانند دوده و سایر آلاینده ها را که می توانند باعث آسیب موتور یا کاهش عملکرد شوند را جذب می کند. در نهایت، مرحله سوم از یک فیلتر هوای ذرات با راندمان بالا (HEPA) استفاده می کند که ذرات کوچکتری مانند گرده، کنه های گرد و غبار و سایر آلرژن ها را که می توانند باعث مشکلات تنفسی یا آلرژی شوند را جذب می کند.

معرفی فیلتر آبگیر گازوئیل مدل LKF-AUTOMOTIVE

ویژگی فیلتر آبگیر گازوئیل مدل LKF-AUTOMOTIVE :

فیلتر آبگیر دیزل LKF-AUTOMOTIVE برای نصب آسان در اکثر وسایل نقلیه با موتورهای اندازه استاندارد طراحی شده است و برای کسانی که نمی خواهند وقت خود را صرف مراحل نصب پیچیده کنند، آن را به گزینه ای ایده آل تبدیل می کند.

 

 

تنها کاری که باید انجام دهید این است که فیلتر را مستقیماً با استفاده از اتصالات و گیره های ارائه شده به خط سوخت خود وصل کنید. پس از نصب، می توانید مطمئن باشید که موتور شما در اوج عملکرد خود کار می کند و در عین حال آلایندگی ها را کاهش می دهد و مصرف سوخت را بهبود می بخشد.

معرفی فیلتر آبگیر گازوئیل مدل LKF-AUTOMOTIVE

فیلتر آبگیر گازوئیل مدل LKF-AUTOMOTIVE علاوه بر ارائه فیلتراسیون عالی سوخت دیزل و آب، به محافظت در برابر خوردگی ناشی از تجمع رطوبت در داخل اجزای موتور شما نیز کمک می کند. این خوردگی در صورت عدم کنترل می تواند منجر به تعمیرات پرهزینه شود، بنابراین مهم است که اطمینان حاصل کنید که موتور شما همیشه از تجمع رطوبت عاری می ماند.

فیلتر آبگیر دیزل LKF-AUTOMOTIVE همچنین به محافظت در برابر سایش ناشی از اصطکاک بین قطعات متحرک داخل موتور شما کمک می کند که در صورت عدم کنترل نیز می تواند منجر به کاهش عملکرد شود.

خرید فیلتر آبگیر گازوئیل مدل LKF-AUTOMOTIVE :

به طور کلی، فیلتر آبگیر گازوئیل مدل LKF-AUTOMOTIVE یک انتخاب عالی برای هرکسی است که به دنبال فیلتراسیون عالی سیستم سوخت خودروی خود است، بدون اینکه نگران مراحل نصب پیچیده یا تعمیرات پرهزینه به دلیل خوردگی یا سایش ناشی از اصطکاک بین قطعات متحرک داخل باشد.

موتور آنها این محصول با فرآیند پیشرفته فیلتراسیون سه مرحله‌ای و روش نصب آسان، مطمئناً خودروی شما را در اوج عملکرد خود حفظ می‌کند و در عین حال باعث کاهش آلاینده‌ها و بهبود مصرف سوخت می‌شود!

شــرکت مانــدگار تجــارت شــریف از ســال 1392 فعالیــت خــود را در زمینــه ی تصفیــه و نگهــداری ســوخت و روغــن آغــاز نمــود. ایــن شــرکت نماینــدگی انحصــاری برنــد SEPAR FILTER آلمــان و همچنیــن WASP انگلســتان در ایــران بــوده و وظیفــه ی توزیــع و خدمــات مهندسـی مربـوط بـه ایـن سیستم تصفیه ی سوخت سپار و نگهـداری سـوخت و روغـن در ایـران را بــر عهــده دارد.

ایــن شــرکت تاکنــون بــا تجهیــز بیــش از 1000 ماشــین دیزلــی بــه سیســتم فیلتراسـیون گریـز از مرکـز سـپار کارنامـه ای درخشـان در زمینـه ی تصفیـه سـوخت از خـود به جــا گذاشــته اســت.

شما می توانید برای آشنایی بیشتر با این شرکت به صفحه ” درباره ما ” مراجعه نمایید. همچنین برای ارتباط با پشتیبانی این شرکت به صفحه ” تماس با ما ” مراجعه نمایید. لازم به ذکر است برای تفاوت سیستم تصفیه سوخت گازوئیل پرتابل و ثابت  می توانید کاتالوگ زیر را دریافت کنید .

دانلود کاتالوگ محصولات سپار فیلتر خاورمیانه
دانلود کاتالوگ محصولات سپار فیلتر خاورمیانه
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.