<

معرفی فیلتر گازوئیل SWK-2000/5

معرفی فیلتر گازوئیل SWK-2000/5

فیلتر گازوئیل SWK-2000/5 یک فیلتر با کارایی بالا و سنگین است که برای ارائه فیلتر کردن مطمئن سوخت دیزل طراحی شده است. این فیلتر برای حذف ذرات معلق، آب و سایر آلاینده ها از سوخت دیزل طراحی شده است و از تمیز ماندن و عاری از رسوبات مضر اطمینان می دهد. SWK-2000/5 یک انتخاب ایده آل برای کاربردهای صنعتی و تجاری است که در آن فیلتراسیون با کارایی بالا مورد نیاز است.

 

 

ساختار و ویژگی های فیلتر گازوئیل SWK-2000/5

فیلتر دیزل SWK-2000/5 با استفاده از ترکیبی از مواد با کیفیت بالا از جمله مش فولادی ضد زنگ، مش پلی پروپیلن و یک محیط پلی استر ساخته شده است. این ترکیب از مواد تضمین می کند که فیلتر دارای قابلیت فیلتر عالی است و محافظت عالی در برابر ذرات خاک، آب، زنگ زدگی و سایر آلاینده ها را فراهم می کند.

مش فولاد ضد زنگ برای به دام انداختن ذرات بزرگتر طراحی شده است در حالی که مش پلی پروپیلن ذرات کوچکتر را جذب می کند. محیط پلی استر به عنوان یک مانع برای جلوگیری از عبور ذرات بزرگ یا آلاینده ای که ممکن است توسط سایر اجزای فیلتر از بین رفته باشد، عمل می کند.

 

 

SWK-2000/5 همچنین دارای یک شیر بای پس یکپارچه است که امکان نگهداری و تعویض آسان عنصر فیلتر را بدون نیاز به جدا کردن کل واحد از محفظه آن فراهم می کند.

معرفی فیلتر گازوئیل SWK-2000/5

این ویژگی تضمین می‌کند که فیلتر می‌تواند به سرعت تعویض شود و در عملیات‌هایی که فیلتراسیون ضروری است، زمان خرابی را کاهش می‌دهد. علاوه بر این، این شیر بای پس به کاهش افت فشار در سیستم هایی که از فیلترهای متعدد به صورت سری استفاده می کنند نیز کمک می کند.

استانداردهای فیلتر گازوئیل SWK-2000/5

SWK-2000/5 برای مطابقت با استانداردهای عملکرد سختگیرانه تعیین شده توسط سازمان های مختلف از جمله گواهینامه ISO 9001:2008 برای سیستم های مدیریت کیفیت و گواهینامه ISO 14001:2004 برای سیستم های مدیریت زیست محیطی آزمایش شده است.

 

 

این آزمایش تضمین می کند که فیلتر تمام الزامات برای عملکرد قابل اعتماد در شرایط عملیاتی عادی را برآورده می کند. علاوه بر این، تمام اجزای مورد استفاده در ساخت این محصول دارای گواهی ایمن برای استفاده در سیستم های سوخت دیزل بر اساس استانداردهای بین المللی مانند ASTM D6335 (برای بیودیزل) و ASTM D6751 (برای سوخت های مبتنی بر نفت) هستند.

SWK-2000/5 علاوه بر قابلیت فیلترینگ برتر، دارای مکانیزم کاهش فشار یکپارچه است که به محافظت در برابر فشار بیش از حد در حین کار کمک می کند. این ویژگی از آسیب ناشی از افزایش فشار بیش از حد در سیستم به دلیل انسداد یا گرفتگی عنصر فیلتر توسط ذرات یا زباله های بزرگتر جلوگیری می کند.

خرید فیلتر گازوئیل SWK-2000/5

به طور کلی، فیلتر گازوئیل SWK-2000/5 عملکرد قابل اعتمادی را با محافظت عالی در برابر ذرات خاک، آب، زنگ و سایر آلاینده های موجود در سیستم های سوخت دیزل ارائه می دهد. شیر بای پس یکپارچه آن امکان تعمیر و نگهداری آسان و جایگزینی عناصر را بدون نیاز به جدا کردن آن از محفظه خود فراهم می کند.

 

 

در حالی که مکانیسم کاهش فشار آن به محافظت در برابر فشار بیش از حد در حین کار کمک می کند. علاوه بر این، این محصول برای مطابقت با استانداردهای عملکرد سختگیرانه تعیین شده توسط سازمان‌های مختلف از جمله گواهینامه ISO 9001:2008 برای سیستم‌های مدیریت کیفیت و گواهینامه ISO 14001:2004 برای سیستم‌های مدیریت محیطی آزمایش شده است و آن را به گزینه‌ای ایده‌آل برای کاربردهای صنعتی و تجاری که فیلتراسیون با کارایی بالا دارد، تبدیل کرده است. مورد نیاز است.

سپارفیلتر خاورمیانه را بیشتر بشناسید !

شــرکت مانــدگار تجــارت شــریف از ســال 1392 فعالیــت خــود را در زمینــه ی تصفیــه و نگهــداری ســوخت و روغــن آغــاز نمــود. ایــن شــرکت نماینــدگی انحصــاری برنــد SEPAR FILTER آلمــان و همچنیــن WASP انگلســتان در ایــران بــوده و وظیفــه ی توزیــع و خدمــات مهندسـی مربـوط بـه ایـن سیستم تصفیه ی سوخت سپار و نگهـداری سـوخت و روغـن در ایـران را بــر عهــده دارد.

ایــن شــرکت تاکنــون بــا تجهیــز بیــش از 1000 ماشــین دیزلــی بــه سیســتم فیلتراسـیون گریـز از مرکـز سـپار کارنامـه ای درخشـان در زمینـه ی تصفیـه سـوخت از خـود به جــا گذاشــته اســت.

شما می توانید برای آشنایی بیشتر با این شرکت به صفحه ” درباره ما ” مراجعه نمایید. همچنین برای ارتباط با پشتیبانی این شرکت به صفحه ” تماس با ما ” مراجعه نمایید. لازم به ذکر است برای تفاوت سیستم تصفیه سوخت گازوئیل پرتابل و ثابت  می توانید کاتالوگ زیر را دریافت کنید .

 

دانلود کاتالوگ محصولات سپار فیلتر خاورمیانه
دانلود کاتالوگ محصولات سپار فیلتر خاورمیانه

 

1 نظر

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.