<

تفاوت سیستم تصفیه سوخت گازوئیل پرتابل و ثابت

تفاوت سیستم تصفیه سوخت گازوئیل پرتابل و ثابت

تفاوت سیستم تصفیه سوخت گازوئیل پرتابل و ثابت در تحرک واحد است. سیستم های قابل حمل به گونه ای طراحی شده اند که به راحتی از یک مکان به مکان دیگر منتقل شوند، در حالی که سیستم های ثابت طوری طراحی شده اند که در یک مکان باقی بمانند. نصب و نگهداری سیستم‌های قابل حمل نیز آسان‌تر است، زیرا اغلب کوچک‌تر و پیچیده‌تر از سیستم‌های ثابت هستند. با این حال، سیستم های ثابت ممکن است به دلیل اندازه بزرگتر و طراحی پیچیده تر، قابلیت های فیلتراسیون جامع تری را ارائه دهند.

معرفی سیستم‌های سیستم تصفیه سوخت گازوئیل پرتابل و ثابت :

1-سیستم تصفیه سوخت گازوئیل پرتابل :

سیستم تصفیه سوخت دیزل قابل حمل دستگاهی است که برای حذف آلاینده ها از سوخت دیزل طراحی شده است. معمولاً برای تمیز کردن سوخت دیزل در مکان‌های دورافتاده مانند سایت‌های ساخت‌وساز، مزارع و سایر مکان‌های خارج از شبکه استفاده می‌شود. این سیستم با عبور سوخت از یک سری فیلترها و جداکننده ها کار می کند که کثیفی، آب و سایر آلاینده ها را از بین می برد.

سیستم تصفیه سوخت سپار، مدل MFS-40/P در دو طرح ثابت و متحرک جهت تصفیه 40 لیتر گازوئیل در دقیقه به صورت برخط (Online) طراحی و تولید شده است. مفهوم برخط بودن این سیستم بدان معناست که پس از نصب و راه اندازی این دستگاه می توان در لحظه سوخت تصفیه شده را از طریق نازل ها و یا شیرهای تعبیه شده مورد استفاده قرارداد و نیازی به ذخیره سوخت تمیز در مخزن ثانویه نیست. این سیستم به صورت مجموعه ای کامل از یک عدد فیلتر SKW-2000 سپار آلمان ، پمپ و موتور ، شلنگ و نازل است. بنا بر نیاز مصرف کننده، امکان نصب سیستم شمارنده ی سوخت و همچنین سیستم آنلاین مدیریت سوخت نیز وجود دارد.

2-سیستم تصفیه سوخت گازوئیل ثابت :

سیستم تصفیه سوخت دیزل ثابت نوعی سیستم تصفیه سوخت است که برای حذف آلاینده ها از سوخت دیزل طراحی شده است. این سیستم معمولاً از یک فیلتر، یک کوالسر و یک جداکننده برای حذف آب و سایر ذرات از سوخت دیزل تشکیل شده است. این سیستم همچنین معمولاً شامل یک بسته افزودنی برای بازیابی روانکاری، مواد شوینده و پایداری سوخت است. سیستم تصفیه سوخت دیزل ثابت برای نصب دائمی در موتورخانه یا سایر مناطقی که سوخت دیزل در آن ذخیره و استفاده می شود طراحی شده است.

سیستم تصفیه سوخت ثابت MFS-40/NP

ین سیستم برای حذف آب، جامدات و سایر آلاینده ها از سوخت دیزل، بیودیزل و سایر سوخت های مایع طراحی شده است. این سیستم از ترکیبی از فن آوری های فیلتراسیون و ادغام برای دستیابی به بالاترین سطح خلوص سوخت استفاده می کند.

 

سیستم تصفیه سوخت ثابت MFS-40/NP با یک فیلتر اولیه شروع می شود که ذرات بزرگ مانند خاک، زنگ زدگی و سایر ذرات را از سوخت حذف می کند. این مرحله قبل از فیلتراسیون کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که مراحل بعدی فیلتراسیون توسط آلاینده های بزرگتر مسدود نمی شود.

فیلتر اولیه توسط یک سری فیلترهای ثانویه دنبال می شود که برای حذف ذرات کوچکتر مانند قطرات آب و زباله های میکروسکوپی از سوخت طراحی شده اند. فیلترهای ثانویه از فناوری ادغام استفاده می کنند که ذرات کوچک را به قطرات بزرگتر ترکیب می کند که می توانند راحت تر از سوخت حذف شوند.

 

 

خرید دستگاه تصفیه سوخت ثابت  :

شــرکت مانــدگار تجــارت شــریف از ســال 1392 فعالیــت خــود را در زمینــه ی تصفیــه و نگهــداری ســوخت و روغــن آغــاز نمــود. ایــن شــرکت نماینــدگی انحصــاری برنــد SEPAR FILTER آلمــان و همچنیــن WASP انگلســتان در ایــران بــوده و وظیفــه ی توزیــع و خدمــات مهندسـی مربـوط بـه ایـن سیستم تصفیه ی سوخت سپار و نگهـداری سـوخت و روغـن در ایـران را بــر عهــده دارد. ایــن شــرکت تاکنــون بــا تجهیــز بیــش از 1000 ماشــین دیزلــی بــه سیســتم فیلتراسـیون گریـز از مرکـز سـپار کارنامـه ای درخشـان در زمینـه ی تصفیـه سـوخت از خـود به جــا گذاشــته اســت.

شما می توانید برای آشنایی بیشتر با این شرکت به صفحه ” درباره ما ” مراجعه نمایید. همچنین برای ارتباط با پشتیبانی این شرکت به صفحه ” تماس با ما ” مراجعه نمایید. لازم به ذکر است برای تفاوت سیستم تصفیه سوخت گازوئیل پرتابل و ثابت  می توانید کاتالوگ زیر را دریافت کنید .

دانلود کاتالوگ محصولات سپار فیلتر خاورمیانه
دانلود کاتالوگ محصولات سپار فیلتر خاورمیانه

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.