<

انواع فیلتر گازوئیل مادام العمر در سپار فیلتر

انواع فیلتر گازوئیل مادام العمر در سپار فیلتر

انواع فیلتر گازوئیل مادام العمر

فیلتر سوخت ناخالصی هایی مانند گرد و غبار، زنگ زدگی و شن موجود در سوخت را از بین می برد. با از بین بردن این آلاینده ها ، فیلتر سوخت از انژکتورهای سوخت شما محافظت می کند و نقشی اساسی در حفظ عملکرد و طول عمر موتور اتومبیل شما دارد. (فیلتر گازوئیل مادام العمر)

 

این مطلب را از دست ندهید >>> انواع فیلتر گازوئیل آبگیر

 

همان طور که می دانید موتور اتومبیل به اندازه منبع انرژی که به آن می رسد، قدرت دارد. زمانی که باک خودرو را دوباره پر می کنید، می خواهید مطمئن شوید هر قطره از سوخت به جایی می رود که بیشتر مورد نیاز است. اما زمانی که خاک یا آب وارد سوخت می شود، بر عملکرد سیستم اتومبیل تاثیر می گذارد.

وجود این آلاینده ها می تواند منجر به خوردگی و آسیب به قطعات مختلف خودرو شود. برای اینکه سوخت خودرو را عاری از هر گونه آلاینده نگه دارید، به یک فیلتر سوخت کارآمد و با کیفیت نیاز دارید.

سپار فیلتر خاورمیانه نماینده رسمی شرکت سپار فیلتر آلمان، فیلتر گازوئیل مادام العمر سپار با کارآیی بالا، حجم کوچک و سیستم گریز از مرکز خود، می‌تواند تمامی آب و ذرات ناخالص موجود در سوخت دیزل را از آن جدا کند.

 

این محصول را از دست ندهید >>>فیلتر گازوئیل SWK-2000/130/MK

 

وجود مقدار قابل توجهی آب و ناخالصی در سوخت دیزل، تبدیل به یک چالش جدی برای دارندگان ماشین های دیزلی گشته است و مشکلات متعددی را برای آن ها در پی داشته است. مکررا با افرادی مواجه شده‌ایم که سالانه هزینه های سرسام آوری صرف تعویض یا تعمیر قطعات فرسوده دستگاه دیزلی می‌کنند؛ که اصلی ترین دلیل این مشکلات، عدم وجود کیفیت در سوخت مصرفی این دستگاه ها است. از طرفی استفاده از فیلتر های نامرغوب و تقلبی موجود در بازار، که عموما هم با قیمت بسیار پایین‌تر نسبت به فیلترهای اصلی عرضه می‌شود؛ باعث تسریع در فرسایش قطعات ماشین آلات دیزلی می‌شود.

فیلتر گازوئیل مادام العمر

فیلتر گازوئیل مادام العمر سپار با کارآیی بالا، حجـم کوچـک و طراحی گریز از مرکــز خــود مــی توانــد تمامــی آب و ذرات موجــود در سوخت را جدا کرده و ایــن مسـئله مـی توانـد کمـک شـایانی بـه جلوگیـری از فرسـودگی و خرابـی موتـور کنـد. تمامـی مــوارد اشــاره شده توسط شرکت RWTUV آلمان تایید شده است و وجود تاییده ها و گواهینامه های بین المللی متعدد نشان دهنده توانایی و دقت این سیستم هــا است.

نمایندگی سپار در ایران

شرکت ماندگار تجارت شریف نماینده رسمی و انحصاری سپارفیلتر آلمان، در ایران به شمار می‌آید؛ که در سال 1392 فعالیت خود را به طور رسمی آغاز کرد. مشتری مداری و ارائه خدمات با کیفیت همواره دو عنصر اصلی شرکت از آغاز فعالیت تا بدین جا به شمار می‌‌آید.

 

این مطلب را از دست ندهید >>> فیلتر اکسیژن ساز چیست ؟

 

یکی از دستاورد های ارزشمند شرکت ماندگار تجارت شریف همکاری با شرکت های مطرح و بزرگی همچون صنایع ریلی مپنا، بهمن دیزل، سایپا دیزل، حفارماشین و بسیاری از شرکت های معتبر در حوزه حمل و نقل و راه سازی بوده است.

مزایای فیلترهای مادام العمر سپار 2000

 • حجم کوچک و مناسب
 • کارآیی بالا و با قدرت
 • عدم تداخل در پائین آمدن فشار سوخت
 • طول عمر بالای فیلترها و قطعات
 • نصب و راه اندازی آسان
 • پشتیبانی و نگهداری ساده و آسان
 • پایین آوردن هزینه تعمییر موتور
 • محافظت از قطعات سوخت رسان و نازلها
 • قابل استفاده در ماشین آلات صنعتی
 • قابل نصب برروی کلیه موتورهای دیزل با سوخت سبک
 • دارای تمامی گواهینامه های استانداردهای صنعتی معتبر جهانی RW TUV

فیلتر های تصفیه ساز SWK-2000/130/MK

فیلتر های تصفیه ساز “سپار2000” محصول کشور آلمان، فیلترهایی منحصر به فرد جهت جداسازی آب و املاح موجود در سوخت های سبک دیزل می باشد. این فیلترها با بکارگیری تکنولوژی کاملا جدید و نوین “سانتریفیوژ” یا همان “گریز از مرکز” بصورت چند مرحله ای سوختی 100 درصد تصفیه شده و عاری از هرگونه آب و یا ذرات معلق اضافی موجود در سوخت را به موتور دیزل می رساند، آب و یا ذرات اضافی موجود در دیزل همیشه موجب ضرر و آسیب جدی به داخل موتور می باشد.

فیلتر گازوئیل سپار فیلتر مدل evo-10

با استفاده از فیلترهای سپار 2000 براحتی می توان عمر بیشتری را به موتورهای دیزل داد و همچنین صرفه جویی قابل قبولی را در هزینه های تعمییر و نگهداری موتورهای دیزل بکار گرفت.

 

 

همچنین برای مطالعه بیشتر انواع فیلتر گازوئیل کلیک کنید

 

فیلترهای سپار در مدلها و ظرفیتهای مختلفی بسته به شرایط اقلیمی طراحی و ساخته شده است، ظرفیت و سرعت سوخت رسانی به موتورهای دیزل یکی از پارامترهای فنی و مهم جهت انتخاب نوع فیلتر سپار می باشد. فیلترهای سپار 2000 در مدلهایی با سرعت و ظرفیت 1 تا 260 لیتر در دقیقه و مناسب موتورهایی با قدرت 5 تا 10000 کیلو وات قابل ارائه می باشد.

سخن پایانی

همان طور که می دانید، فیلتر سوخت ناخالصی هایی مانند گرد و غبار، زنگ زدگی و شن موجود در سوخت را از بین می برد. با از بین بردن این آلاینده ها ، فیلتر سوخت از انژکتورهای سوخت شما محافظت می کند و نقشی اساسی در حفظ عملکرد و طول عمر موتور اتومبیل شما دارد.

برای اینکه سوخت خودرو را عاری از هر گونه آلاینده نگه دارید، به یک فیلتر سوخت کارآمد و با کیفیت نیاز دارید. و بهتر است که مادام العمر نیز باشد. شرکت معتبر سپار فیلتر؛ فیلترهـایی با کارآیی بالا، حجـم کوچـک و طراحی گریز از مرکــز و مادام العمر را به مشتریان خود عرضه می کند.

شما همراهان گرامی می توانید، برای کسب اطلاعات بیشتر از ویژگی های انواع فیلتر گازوئیل آبگیر و دیدن سایر محصولات به سایت سپار فیلتر مراجعه کرده؛ و با مشاوران ما در تماس با ما باشید.

 

 

دانلود کاتالوگ محصولات سپار فیلتر خاورمیانه
دانلود کاتالوگ محصولات سپار فیلتر خاورمیانه

6 نظر

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.