تاریخچه و محصولات شرکت سپار فیلتر آلمان

تاریخچه و محصولات شرکت سپار فیلتر آلمان

میخواهیم شما را با محصولات شرکت سپار فیلتر آشنا کنیم . با ما همراه شوید . در سال 1992 Willibrord Lösing Filter-Technik نسل بعدی فیلترهای SEPAR را با نام SEPAR 2000 Series of طراحی کرد. فیلترهای سوخت، به عنوان یک سیستم موثر برای جداسازی آب و ذرات از سوخت. هم آب و هم ذرات معلق می تواند منجر به فرسودگی زیاد پمپ های سوخت و انژکتورها شود و در نتیجه باعث کاهش قابلیت اطمینان و تعمیرات گران قیمت موتور شود.

 

 

 

در سال 1995، کشور آلمان؛ توزیع کننده محصولات اصیل Separ با مهندسی آلمان در آمریکای شمالی و جنوبی شد. محصولات شرکت سپار فیلتر آلمان به دلیل طراحی برتر و خلاقیت خود در جهان شناخته می شوند.  آلمان از همان زمان یعنی سال 1995 توزیع خود را با افتخار شروع کرد.

 

 

شرکت سپار فیلتر آلمان بر اساس تخصص فیلتراسیون دریایی تاسیس شده است و به چندین دهه در ارائه سیستم های فیلتر سوخت SeparFilter به صنایع مختلف که برای عملیات و پشتیبانی مربوط به به توان دیزل متکی هستند از جمله: حمل و نقل، تولید برق، کشاورزی، نظامی، تجاری و تفریحی گسترش یافته است.

در شبکه جهانی Separ Filter، مناطقی که این شرکت خدمت می کند، ایالات متحده، کانادا، آمریکای مرکزی و آمریکای جنوبی و کارائیب هستند. این شرکت به طور مداوم موجودی خود را بر اساس درخواست مشتریان  در سراسر جهان با ارائه بهترین راه حل سوخت پاک به تمامی شرکت ها و نمایندگی ها تغییر می دهد.

 

 

 

 

Separ از فناوری ثبت اختراع برای ایجاد سیستم‌هایی استفاده می‌کند که موتورهای قابل اطمینان و همچنین عملکرد بدون وقفه موتور را حتی در شرایط سخت‌گیرانه تضمین می‌کنند. این برندی است که در هر صنعتی که ما به آن خدمت می کنیم، بهترین ها به آن اعتماد کرده اند. ما رانده شده ایم تا بسیاری از صنایع را با فیلتر سوخت Separ عرضه کنیم که می توانند به آن تکیه کنند.

از 10 ژانویه 2022، این توسط شرکت کرافورد یونایتد (OTC: CRAWA) خریداری شد. و به عنوان Separ America LLC فعالیت خود را آغاز نمود. Crawford United Corporation یک شرکت هلدینگ رشد گرا است که محصولات صنعتی ویژه را به بازارهای مختلف از جمله مراقبت های بهداشتی، آموزشی، هوافضا، دفاع و حمل و نقل ارائه می دهد.

محصولات شرکت سپار فیلتر آلمان

محصولات شرکت سپار فیلتر آلمانمحصولات شرکت سپار فیلتر آلمانمحصولات شرکت سپار فیلتر آلمان

برای مشاهده دیگر فیلتر های گازوئیل به محصولات مراجعه نمایید .

معرفی نمایندگی شرکت سپار فیلتر آلمان در ایران

شرکت ماندگار تجارت شریف نماینده رسمی و انحصاری سپارفیلتر آلمان، در ایران به شمار می‌آید؛ که در سال 1392 فعالیت خود را به طور رسمی آغاز کرد. مشتری مداری و ارائه خدمات با کیفیت همواره دو عنصر اصلی شرکت از آغاز فعالیت تا بدین جا به شمار می‌ رود.

یکی از دستاورد های ارزشمند شرکت ماندگار تجارت شریف همکاری با شرکت های مطرح و بزرگی همچون صنایع ریلی مپنا، بهمن دیزل، سایپا دیزل، حفارماشین و بسیاری از شرکت های معتبر در حوزه حمل و نقل و راهسازی بوده است.

سپار فیلتر خاورمیانه، تنها نمایندگی شرکت سپار فیلتر آلمان در ایران با سابقه ای درخشان ، آماده به انجام هر گونه خدمت می‌باشد . برای آشنایی با این شرکت همین حالا می توانید به صفحه درباره ما مراجعه نمایید .

 

 مزایای استفاده از سپار فیلتر

وجود مقدار قابل توجهی آب و ناخالصی در سوخت دیزل، تبدیل به یک چالش جدی برای دارندگان ماشین های دیزلی گشته است و مشکلات متعددی را برای آن ها در پی داشته است. مکررا با افرادی مواجه شده‌ایم که سالانه هزینه های سرسام آوری صرف تعویض یا تعمیر قطعات فرسوده دستگاه دیزلی می‌کنند؛

که اصلی ترین دلیل این مشکلات، عدم وجود کیفیت در سوخت مصرفی این دستگاه ها است. از طرفی استفاده از فیلتر های نامرغوب و تقلبی موجود در بازار، که عموما هم با قیمت بسیار پایین‌تر نسبت به فیلترهای اصلی عرضه می‌شود؛ باعث تسریع در فرسایش قطعات ماشین آلات دیزلی می‌شود.

 

 

فیلترهـای سپار با کارآیی بالا، حجـم کوچـک و طراحی گریز از مرکــز خــود مــی توانــد تمامــی آب و ذرات موجــود در سوخت را جدا کرده و ایــن مسـئله مـی توانـد کمـک شـایانی بـه جلوگیـری از فرسـودگی و خرابـی موتـور کنـد. تمامـی مــوارد اشــاره شده توسط شرکت RWTUV آلمان تایید شده است و وجود تاییده ها و گواهینامه های بین المللی متعدد نشان دهنده توانایی و دقت این سیستم هــا است.

و در آخر

تاریخچه شرکت سپار فیلتر به سال 1995 میلادی بر می گردد. که شروع توزیع محصولات با کیفیت خود را به سراسر جهان شروع کرد. فیلترهـای سپار با کارآیی بالا، حجـم کوچـک و طراحی گریز از مرکــز خــود مــی توانــد تمامــی آب و ذرات موجــود در سوخت را جدا کرده و ایــن مسـئله مـی توانـد کمـک شـایانی بـه جلوگیـری از فرسـودگی و خرابـی موتـور کنـد. و به همین دلیل طرفداران زیادی در سراسر جهان پیدا کرده است، ایران از جمله کشورهایی است که نمایندگی رسمی محصولات سپار فیلتر آلمان را دارد. شرکت ماندگار تجارت شریف نماینده رسمی و انحصاری سپارفیلتر آلمان، در ایران به شمار می‌آید.

شما همراهان گرامی می توانید؛ برای کسب اطلاعات بیشتر از انواع فیلتر گازوئیل؛ همچنین دیدن سایر محصولات به سایت سپار فیلتر مراجعه نموده و با مشاوران ما در تماس باشید.

 

 

دانلود کاتالوگ محصولات سپار فیلتر خاورمیانه
دانلود کاتالوگ محصولات سپار فیلتر خاورمیانه
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.